Plastové palety na trativod https://www.schoellerallibert.com/sk/products/pallets/ Schoelle Allibert navrhnuté podľa priemyselných štandardov spĺňajú normy vysokej kvality. Je možné objednať si 8 typov štandardnej veľkosti a 5 rôznych typov s ohľadom na splnenie logistických požiadaviek – modely vhodné pre vystavovanie, ľahké, ťažké, stredné a modely pre čisté priestory. Plastové palety sú dostatočne odolné a zároveň s vysokou mierou nosnosti, ľahko manipulovateľné vhodné aj na nosenie ťažkého nákladu. Primerane tak vhodne dopĺňajú ponuku kontajnerov a boxov. Obľúbeným tovarom sú predovšetkým klasické palety rozmerov 1200×800, z modelov sú vyhľadávané typy RackPal a H1. Pri výbere vám radi poradíme a dokážeme navrhnúť palety aj na mieru, aby sme plne vyhoveli vašim predstavám. Aj pri výrobe paliet dodržiavame zásadu udržateľnosti, produkty sú 100% recyklovateľné, a tým aj šetrné voči životnému prostrediu.

plasty palety

Okrem výnimočných kvalitatívnych vlastností majú naše plastové palety všestranné využitie v poľnohospodárstve, priemysle, pri leteckej doprave, obchodoch, skladoch, logistike a tiež pomocou nich možno efektívne vystavovať tovar. Z dlhodobého hľadiska sa ich oplatí využívať kvôli možnosti opakovaného používania – majú dlhšiu životnosť ako palety z iných materiálov. Sú pri nich dodržiavané hygienické zásady a nedochádza pri nich k žiadnym organickým poškodeniam, a teda nepotrebujú ani špeciálnu starostlivosť. Vďaka stabilnému materiálu je pri nich vyššia odolnosť voči koróziám či mechanickým poškodeniam.

prepravky

Vydržia aj pri extrémnych teplotách (od mínus 20 do 60 plus), a teda sú pomerne nenáročné na údržbu. Čistenie prepraviek si nevyžaduje žiadne špeciálne prípravky, stačia bežné produkty a voda. Majú pomerne nízku hmotnosť, a preto sú ideálnym spôsobom prepravy napr. v leteckej doprave. V prípade záujmu môžete siahnuť po ďalších produktoch z ponuky firmy Schoeller Allibert. Ide o firmu s bohatými skúsenosťami a úsilím neustále zdokonaľovať svoje produkty a vytvárať inovácie v oblasti plastových obalov tak, aby boli sa zároveň podieľali na ochrane životného prostredia. Zaujímavou ponukou je aj možnosť prenájmu palety – v prípade vyskúšania. Naše produkty si môžete pozrieť na príslušnej webovej stránke, s možnosťami objednávania z e-shopu.