Keby to mala na živnostenský list čo určite nemá okráda ľudí ja sa čudujem že jej ešte nikto neklepol po prstoch veď je toľko tých VEŠTCOV rastú ako huby po daždi toľko ich je čo každý má také predurčenie veď je to smiešne a choré je to dobrý biznis ako sa dajú ľahko ľudí ovplyvniť týmto spôsobom. vážne si obnovím živnosť a idem na to že ako zbohatnúť si predstave že má invalidný dôchodok skoro 300 euro a nič jej dokopy nie je a takto zdiera ľudí o peniaze. tá vám iné na ústach nemá len a len peniaze hrozná osoba chamtivá neviem čo by chcela asi celý vesmír vlastniť aj druha moja známa plná riť peňazí hrabe ako po nebohom nikto si nič nevezme. CITUJEM YOU WILL LEAVE EVEN WITHOU MONEY AND THINGS. 

čary čarujem vidím vás vidím do vás

A ešte jeden citát NAĆO JE ĽUĎOM VEĽKÝ MAJETK- CHCÚ STÁLE VIAC A VIAC. S HOLÝM ZADKOM SI PRIŠIEL NA SVET A S HOLÝM AJ ODÍDEŠ. Nechcem byť zlá ale je to tak stačí choroba alebo príďte o zamestnanie a ste v prdeli otrasne ako sú ľudia skúpi. Ako sa hovorí skúpi dvakrát kúpi . Ako sa predbehujú v prvenstve. Koľko existuje takýchto podvodníkov čo zarábajú nekalým spôsobom viď TV 8 a samé audio text hry a podobne obrovské množstvo peňazí sa tam pohybuje majú to zmanipulované že keď sa pokúšate dovolať nedá sa vždy vám nabehne odkazová služba že pokúste sa telefonát zopakovať neskôr jednoducho vás neprepoja alebo keď áno tak to vyznie tak je to podvod najväčšieho kalibru viď TELERÁNO MARKÍZA že vyhrajte 15000 euro telefonická hra dvakrát som tam posielala SMS a čakala som ako blbá že ma vyberú v žrebovaní a zaujímavé robili žrebovanie telefónne číslo a zvonilo išla časomiera a nič nikto nezdvihol ony je nám ľúto že ste sa neozvali klamári je to pre nich v MARKÍZE.

jasnovidec

Majú to filištínsky vymyslené ale pre nich. Sú to zlodeji odporný ktorý by mali stíhať . Ale svet je skazený v rozklade každý robí čo chce. Aj tie hry na TV 8 hádať mená či už mužské a ženské a podobne podvod 21 storočia hnus že to aj povolia v Čechách boli takéto prípady aj išli po nich no predpokladám asi do dnešného dňa mizerná šanca ich dolapiť to sú celé organizované skupiny nemá nikto šancu ani keby sa na hlavu postavil. Nikto sa o to nezaujíma kašlú na to tak to aj vyzerá v celom svete sa rozmáha podvod.