Aj z histórie sú známe prekrásne balkónové zábradlia plné ozdôb a ornamentov.

watercolor-paris-balcony-5262022_640

Moderná architektúra ich nahradila sofistikovanými riešeniami. Jedno majú všetky balkónové zábradlia spoločné – ohraničujú náš bezpečný priestor na balkóne a dizajnovo dotvárajú charakter stavby.

Balkónové zábradlie je vhodnou voľbou pri realizácii balkónov, terás alebo letných terasovitých záhrad. Spĺňa všetky požiadavky kladené na bezpečnosť, je elegantné, nadčasové, má vysokú funkcionalitu a je zároveň estetickým doplnkom exteriéru.

V ponuke je balkónové zábradlie so sklenenými výplňami, ktoré je aktuálne veľmi žiadané. Je vyrobené z kvalitného nerezového materiálu v kombinácii so sklom, ktoré je špeciálne kalené a tvrdené. Samotné zábradlie je antikorové a odoláva vonkajším poveternostným vplyvom a vysokým alebo príliš nízkym teplotám. Má dlhú životnosť, odolnosť aj voči mechanickým vplyvom a poškodeniu. Jeho údržba je nenáročná, jednoduchá, stačí ho zotrieť handričkou a preleštiť.

Použité sklo má certifikát bezpečnosti a kvality a takisto je odolné voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Pri dotyku nezanecháva odtlačky prstov vďaka použitej nanotechnológii pri jeho výrobe. Spolu s nerezovými prvkami zábradlia vytvára čisté línie a pôsobí vždy čisto a elegantne.

Balkónové zábradlie je možné kombinovať aj s inými materiálmi ako napríklad kov alebo drevo. Vždy záleží na celkovom dizajne stavby a samozrejme aj účele využitia.

house-185714_640

Požiadavky kladené na bezpečnosť balkonového zábradlia ako sú napríklad jeho výška, kvalita použitého bezpečnostného skla, správnosť uloženia madla, ozdôb alebo úchytiek Vám odborníci vysvetlia a zahrnú do Vašej predstavy.

Váš návrh je vždy prvoradý. Skúsenosti a odborné rady, vrátane precízneho zamerania a celkovej realizácie sú súčasťou kompletného servisu.

Balkónové zábradlie v modernom nadčasovom prevedení podporí dizajn Vašej stavby a zabezpečí jej bezpečnosť.