Prirodzený make-up, častá návšteva kaderníčky a upravené nechty by mali byť samozrejmosťou u každej ženy. Práve gélové nechty zažívajú poslednú dobu skutočne veľký boom. Na lak na nechty zabudnite. Už takmer nie je žena, ktorá by nevyskúšala gélové nechty. Pri gélových nechtoch je obľúbená ich variabilita. Vďaka rôznorodým gélom si môžete navrhnúť nechty od výmyslu sveta.

gélové nechty

Tipy na gélové nechty

Pri gélových nechtoch je samozrejmosťou elegantná francúzska manikúra. Francúzska manikúra je skvelou voľbou pre ženy, ktoré majú radi jednoduchosť a prirodzenosť. Francúzska manikúra je vhodná najmä na spoločenské udalosti, ale určite neho nič nepokazíte aj v bežný deň. Podobný štýl francúzskej manikúry sú moderné ombré nechty. Pri ombré nechtoch je vizualizácia zachovaná no špička neostáva rovnomerne biela, ale postupne prechádza do tmavšej časti.

Letné nechty

V lete si doprajte farby. A nie obyčajné farby ale výrazné. Nebojte sa neónových odtieňov zelenej, oranžovej či žltej. V lete a najmä počas dovolenky sú farebné nechty skutočným trendom.

gélové nechty

Nude nechty

Najmä jeseň je obdobím, kedy nás počasie prinúti spomaliť a začať vymieňať farebný šatník za menej výrazné odtiene. Farby takisto prispôsobujeme aj na našich nechtoch. Typické jesenné farby sú hnedá, čierna či béžová. Práve čierna je na nechtoch klasika, ktoré sú obľúbené u množstva žien. Gélové nechty si dokážete urobiť rýchlo a jednoducho aj v pohodlí domova. Určite na to budete potrebovať samozrejme niekoľko povinných produktov. Samozrejmosťou sú kvalitné gély, ktoré vám na nechtoch vydržia neskutočne dlho. Takisto by ste mali mať kvalitnú UV lampu. Práve UV lampa zabezpečí, že gél na nechtoch zatvrdne a bude nezničiteľný. Takisto budete potrebovať pilníky a iné doplnky. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a zaobstarajte si štartovaciu mini gélovú sadu na domácu tvorbu gélových nechtov.