Hľadáš stabilnú prácu? Alebo si hľadáš prácu na privyrobenie si? Si zodpovedná, a máš rada čistotu a vieš si prácu efektívne zorganizovať? Si zo Spišskej Novej Vsi a okolia? Ak si odpovedala na všetky vyššie uvedené otázky áno, máme prácu ako stvorenú pre teba. Do našej renomovanej firmy Grant, ktorá ponúka upratovacie práce všetkého druhu, hľadáme zodpovednú upratovačku Spišská Nová Ves, ktorá svoju prácu bude robiť poctivo a s láskou ako keby upratovala u seba doma. Čo očakávame od svojho zamestnanca: ako sme už spomenuli vyššie svoju prácu si musí robiť poctivo a zodpovedne.

kariera

Uprednostňujeme efektívne pracovné nasadenie, organizovanosť a dochvíľnosť. Nakoľko máme rôzne náročných zákazníkov, dbáme na to, aby naši zamestnanci boli bezkonfliktní, slušní a ústretoví. Nakoľko budeš pracovať v kolektíve, mala by si mať tímového ducha a nemalo by ti prekážať, ak ťa nejaký tvoj kolega alebo kolegyňa poprosí o pomoc alebo o zastupovanie. Musíš byť pripravená na to, že občas sa môže stať, že budeš musieť pracovať aj počas sviatkov, alebo počas víkendov. Nemusíš mať predchádzajúce skúsenosti, nepotrebuješ ani žiadnu prax, stačí mať len chuť sa pustiť do práce a poctivo si zarobiť dobrú výplatu.

upratovanie

Čo ponúkame naopak my je okrem stabilnej práce a dobrého platového ohodnotenia ešte aj flexibilný pracovný čas. Čo to znamená? Keďže naša firma pracuje takmer nonstop a svoje služby ponúka počas pracovných dní aj víkendov aj sviatkov, 24 hodín denne, vieme sa dohodnúť a prispôsobiť tvoj pracovný čas tak, aby ti zmeny čo najviac vyhovovali. Takže budeš mať čas napríklad na štúdium, rodinu, alebo iné pre teba dôležité aktivity. Naša firma ponúka aj nejaké tie benefity, ale o všetkom sa dohodneme na osobnom pohovore. Ak ťa oslovila naša ponuka neváhaj nás kontaktovať telefonicky alebo mailom na adresu, ktorú nájdeš na našej webovej stránke.