Prioritou zásielkových obchodov je, aby bola zásielka doručená majiteľovi včas, aby nebola poškodená a zákazník dostal kvalitný tovar, ktorý si objednal a samozrejme, že dôležitá je aj cena za doručenie, ktorá by mala byť primeraná.

Všetkým týmto nárokom vyhovuje ponuka bublinková obálka, ktorá je medzi zákazníkmi obľúbená najmä kvôli svojej kvalite, odolnosti, pevnosti a primeranej cene za doručenie.

Jednou z možností zasielania sú papierové kartóny, ktoré aj vďaka patentu bublinkovej obálky strácajú na svojej popularite najmä kvôli vysokým nákladom na prepravu. Ich rozmery sú v porovnaní s praktickými bublinkovými obálkami veľké, vyžadujú si veľa priestoru, nemajú vysokú odolnosť a pomerne ľahko sa pri manipulácii poškodia.

copy-space-2535266_640

Preto sú bublinkové obálky výhodnejšou možnosťou, majú dve pevné vrstvy spojené do jedného odolného celku, ktorý odoláva aj ťažkostiam pri medzinárodnej preprave. Vonkajšia vrstva je papierová s polyetylénovým vode odolným povrchom, ktorý odoláva aj mechanickým vplyvom, nárazom, častej manipulácii a aj otrasom. Celú zásielku chráni vnútorná fólia z bubliniek plnených vzduchom, ktorá je takisto plastová a ktorá je dokonalou izoláciou aj pre veľmi krehké a cenné predmety, nielen pre tlačoviny, textil a bežné drobné zásielky.

Bublinková obálka je istota aj pre drobnú bižutériu alebo menšie sklenené a porcelánové predmety, ktoré vďaka nej dostane zákazník v neporušenom stave.

Vyberať si môžete z ponuky rôznej farebnosti – krémové, biele, čierne alebo tzv. holografické s trblietavým efektom, ktoré majú možnosť uzatvárania na špeciálny zips alebo pomocou pevnej uzatváracej fólie. Uzatváranie je pri preprave rovnako dôležité ako pevnosť a odolnosť a ponúkané systémy sú kvalitné, bezpečné, zásielky sú vďaka nim pevne uzatvorené v bublinkovej obálke.

Bublinkových obálok nikdy nie je dostatok, vyberať si môžete z množstevnej ponuky od 10 až po 100 kusov alebo mať aj individuálne požiadavky na množstevný odber.

envelope-2575249_640

Bublinkové obálky si všimnete takmer všade, ich využitie nepozná intervaly.