Gemer, čarovný slovenský kraj, v ktorom si turista rozhodne príde na svoje – jeho poloha na pomedzí východu a stredu Slovenska je na to ako stvorená. Či už máte radi turistiku a vychádzky v prírode, alebo dávate prednosť spoznávaniu histórie, tento región splní plne vaše očakávania. Prírodné bohatstvo spočívajúce v oblastiach Slovenského krasu vás rozhodne uchváti. Tento kraj poskytuje nevšedné možnosti cestnej aj pešej turistiky – dosvedčuje to napríklad južná časť Slovenského raja, ako aj Muránska planina s pozostatkom slávnej histórie Muránskeho hradu. Milovníci relaxu pri vode ocenia vodnú nádrž Palcmanská Maša, ale aj Teplý vrch.

Rožňava

Svoje krásy ponúka aj Dobšinská ľadová jaskyňa. Pre vaše zdravie sú prospešné jódové kúpele Číž s termálnou liečivou vodou, liečebnými procedúrami, ale aj saunami pre lepší relax. Výhodou je aj blízkosť maďarských hraníc, ak by ste svoje cestovanie chceli rozšíriť o ďalšie príjemné zážitky. Kde nájsť ubytovanie na Gemeri Travelguide? Skvelým pomocníkom je webstránka Travel Guide – poskytujeme overené tipy, čo sa týka ubytovacích a gastronomických služieb, informácie ohľadom cenovej dostupnosti a široké možnosti pobytov s jednoduchým a prehľadným objednávaním.

Gemer

Vybrať si relaxačné či liečebné pobyty, či už individuálne, alebo s rodinou nie je nič náročné a našou úlohou je urobiť všetko pre vašu spokojnosť. Zaujímavá ponuka je napríklad možnosť ubytovania v unikátnej historickej budove Čierny Orol v Rožňave, ktoré ponúka pohľad na centrum mesta a jeho súčasťou je aj vínna pivnica. Za akciovú cenu sa môžete ubytovať za 17 eur na osobu. Ku krásnym miestam patrí aj tradičný Salaš pod Maginhradom – môžete s deťmi navštíviť Mini Zoo, ale v rámci pracovných aktivít sa tu často konajú teambuildingy, kongresy alebo iné eventy. Informujte sa bližšie na našom webe.