Rozmýšľate aj vy o dovolenkovom mobilnom dome? Výhodou mobilného domčeka je tá, že (ako už aj samotný názov prezrádza) domček si môžete odviesť na rôzne miesta. Novým dovolenkovým trendom v Európe, ale už aj u nás začína byť mobilný dom. Stačí ak si prenajmete niekde miesto v špeciálnom kempe alebo areály pre takýto typ domčekov a doveziete si tam ten váš. Výhodou tohto domčeka je aj tá, že v ňom máte celý luxus klasického domu a zároveň ste v chatkovej oblasti alebo kempe niekde v prírode. Môžete hocikedy odcestovať na pár dní do domčeka z preplneného mesta lebo máte postarané o dovolenku.

mobilný dom

Napríklad v susednom Rakúsku už sú tieto mobilné domčeky dlhší čas populárne a vyhľadávané. Pre tých kto nemá rád hotelovú turistiku, ale zároveň sa mu ani nechce tlačiť sa v stane sú pre neho prázdninové domčeky ako stvorené. Prázdninový domček si môžete dať priviesť aj na vašú záhradku, a tak z nej budete mať plnohodnotný pozemok aj s domom. Viac o mobilných a prázdninových domčekoch sa môžete dozvedieť na stránke Euro-mobilné domy, ktorá takéto domčeky ponúka. Tu je link, ktorým sa priamo dostanete na ich stránku: http://www.euro-mobilnedomy.sk/.

mobilný dom

V prípade záujmu si môžete dohodnúť obhliadku týchto domčekov. Spoločnosť Euro-mobilné domy v súčastnosti ponúka na predaj až 80 typov mobilných domčekov, ktoré vám donesie kamkoľvek. Spoločnosť Euro-mobilné domy je výhradným dovozcom a ponúka mobilné domčeky v najvyššej kvalite. Na ich infolinke, ktorú nájdete na stránke spoločnosti sa môžete dozvedieť všetko o mobilných domčekoch, ale aj o ich stálej ponuke a rozdieloch v jednotlivých domčekov. Infolinka pre vás pracuje nonstop, takže sú vám zamestnanci firmy stále k dispozícii a radi vám odpovedia na vaše otázky, ohľadne rôznych typov mobilných prázdninových domčekov ako aj ohľadne ich transportu a inštalácie na pozemok.