Dnešná doba nám ponúka mnoho možností v oblasti svietenia. Svetlo je pre nás pomerne dôležité pre mnoho aktivít. Je dôležité mať správne svietenie pri práci v kancelárii, pri práci v dielni, či v spoločenských miestnostiach, kuchyniach, detských izbách… Správny výber svietenia Vám dokonale uľahčia stropné LED svietidla a LED panely. Na ledprodukt.sk nájdete množstvo rôznych svietidiel v najvyššej kvalite, ktorú Vám garantujeme, sme overený obchod a naše produkty sú certifikované. Neponúkame žiadne lacné napodobeniny.

led panel

V našej ponuke nájdete LED panely, ktoré sú vhodné pre svietenie v domácnostiach ale aj v komerčných, priemyselných prostrediach. V ponuke sú tieto LED panely v troch základných odtieňoch bielej a to studená biela, teplá biela a neutrálna biela. Ako už isto všetci dobre vieme, tieto farebné odtiene bielej sa vyberajú podľa toho, v ktorej miestnosti s daným svietidlom chcete svietiť. Pokiaľ sa jedná o miestnosť, kde nebudete vykonávať nejakú aktivitu ale je to skôr miestnosť určená pre relax a oddych je vhodné vybrať si teplú bielu, ktorá pôsobí jemne a miestnosť je ňou osvetlená skutočne teplými tónmi.

led pásik

Ak potrebujete svietiť skôr v miestnostiach, kde budete pracovať, či v ateliéri, v pracovni za písacím stolom, alebo v nejakej dielny či pre deti, v herni, je vhodnejšie vybrať si studenú bielu, ktorá dokonale presvetlí aj ten najtmavší kút a dodá miestnosti dostatok potrebného svetla. Pokiaľ si vybrať neviete, alebo danú miestnosť využívate aj na oddych ale aj pre aktívnejšie činnosti, zvoľte si neutrálnu bielu, alebo si zvoľte panel RGB, vďaka ktorému si budete vedieť potrebné svietenie nastaviť pomocou diaľkového ovládača. Tieto panely je možné vyberať si vo viacerých prevedeniach ako je kruh, kocka, či obdĺžnik. Na všetky panely poskytujeme 5 rokov záruku, v prípade potreby vieme poradiť s ich montážou a vhodným umiestnením.