Páni a mikiny. Pohodlie, športový štýl, ležérnosť a príťažlivosť v jednom. Ak aj vy ste vyznávačmi a nositeľmi mikín, ktoré majú vo vašej skrini popredné miesto, istotne oceníte možnosť rozšírenia si svojho šatníka o zopár nových kúskov. Hodia sa do každého ročného počasia, výborne sa nosia. Využijete ich počas letných večerov, na jar a na jeseň cez deň a v zime v interiéri alebo pod bundu, keď sa vyberiete na prechádzku či stretnutie s priateľmi.

čierna klasika

Mikiny sú ideálne pri realizácii športových aktivít vo vonkajšom prostredí, kde sa v každom prípade počíta beh, rýchla chôdza, výlet do prírody, do lesa. V našej aktuálnej ponuke nájdete mikiny s okrúhlym výstrihom ako aj mikiny na zips. Výbornou možnosťou je ich striedať a každý deň pôsobiť novo a pritom stále štýlovo, pretože práve takýto dojem mikiny vyvolávajú. Sú jednoducho trendy. Výborne sa ladia so zvyškom oblečenia, s akýmikoľvek tričkami, teplákmi, ak chcete pôsobiť viac domácky naladení alebo s džínsami. Outfitov si môžete vytvoriť s určitými obmenami hneď niekoľko. Pánske mikiny nájdete vo všetkých konfekčných veľkostiach a v rôznych výrazných aj tlmených farbách a ich odtieňoch. Zaujímavé sú rôzne pútavé popisy na mikinách, ktoré sa nezaobídu bez pozornosti a pohľadu okolia. Mikina s kapucňou pánska je výzvou na mnohé neformálne príležitosti.

pánska mikina v zaujímavom prevedení

Páni po svojej obľúbenej mikine môžu siahnuť aj v domácom prostredí, v prípade chladnejších dní. Výborne zahreje, dodá pocit komfortu a páni v nej môžu pôsobiť príťažlivo nielen pri pohľade do zrkadla, ale aj z uhla pohľadu svojej partnerky. V našej ponuke nájdete aj rôzne dĺžky mikín ako aj zateplené mikiny vhodné do chladného počasia. Čierne mikiny, ktoré sú univerzálne a jednoducho kombinovateľné so zvyškom oblečenia. Mikiny s kapucňami, ktoré vám zaručia tajomný výraz vášho vyžarovania do okolia.