Sme manželia skoro rok ale spolu sme skoro 7 rokov. Máme medzi sebou občas nezhody a asi vo februári sme sa veľmi hádali. Dosť to preháňal s pitím často mi klamal a vyhováral sa na rôzne veci. Keď som mu povedala že ma zradil a že už ho nemilujem tak ako predtým tak sa nejaký čas snažil fungovať ale to mu vydržalo chvíľu a zase sme sa hádali. Jeden piatok mu volal kolega z práce či nepôjde na drink a ja som išla s ním aby som sa trochu odreagovala. Máme tri malé deti. Tie samozrejme strážila susedka. Tak sme si na dve hoďky zašli na drink. Všetko v pohode. Druhý deň oslavoval môj otec guľatiny tak sme šli oslavovať.

s

Všetko sa dá povedať v pohode. Prišli sme večer domov vykúpali a uložili sme deti a potom sme niečo riešili. Nejako sme sa nepohodli a on povedal že sa ide prísť. Nakoniec to skončilo že ho môj otec vytiahol von na pivo aby zapili tie narodeniny. Jediný od koho som vedela že idú piť bola moja sestra. No povedala som jej že nech si manžela uloží pri sebe že ho doma nechcem. O 5 ráno prišiel opitý a vyšiel na mňa že idem do kvetov a že so mnou konci. Som sa zobrala a išla si ľahnúť a nijako som sa o tom s ním nebavila. Niekedy okolo obeda sa prebudil a prišiel za mnou že mi volá môj otec. Len som mu povedala nech ma nechá byť. Hneď na mňa vyšiel že nech vypadni že ideme od seba.

s

Nevedela som prečo alebo čo som urobila a keď som sa ho na to spýtala nedokázal mi normálne odpovedať. Po nejakej chvíli som sa zdvihla a začala som baliť pár vecí pre seba a deti a potom som si chcela vziať nejaké peniaze čo máme spoločné a hneď mi povedal že nemám nárok. Tak som vliezla do jeho peňaženky a vytiahla si svoju kreditku a to už sme sa začali preťahovať. Potom mi ju vytrhol a ma začal aj pred deťmi ťahať po byte. Ja sa začala brániť tým že som ho uhryzla do ruky aby ma pustil ale nepustil a doslova ma vyhodil z bytu. Deti boli pri tom a plakali a volali na mňa. Ja som bola otrasená ale išla som hneď k susedke.