Ako ste vy na tom mňa nikdy nelákalo šoférovať niekto to má ako HOBBY  no ja nie nemám preto ani auto ani vodičský preukaz ja mám radšej bicykel, kolieskové korčule voľakedy no najradšej beh a bicykel. Neuznávam keď dajú motorky hocikomu nasledovne čo majú rôzne zdravotné problémy ako napríklad EPILEPSIU a podobne tak isto dávajú aj vodičský preukaz na auto môj bývali spolužiak mal tiež EPILEPSIU a dostal Vodičsky hrozné no po roku a pol mu ho zobrali nečudo spôsobil nehodu ešte že sa nikomu nič vážne nestalo. Teraz aj DANKO spôsobil dopravnú nehodu zdemoloval autobusovú zastávku a sedela tam žena des aj tí jazdia ako dement neviem či sú na práškoch či čo.

nemysli si že si frajer

Ja by som zaviedla poriadky všade ani vodičské preukazy by som nedala v 18 roku života ale až po 25 roku života aj to by sa v našom štáte malo prerobiť od podlahy nebolo by toľko mŕtvych na cestách ani havárii ani zranení ale to by musela byť riadna zmena všade . Pokiaľ tam budú tieto duté hlavy tak nič nezmení k lepšiemu ba dokonca horšie bude lebo sú tam duté hlavy duté mozgy. Aj v Zlatých Moravciach pre rokmi jeden laškoval išiel autom a zabil jednu mladú ženu bola to lekára dcéra ona išla na bicykli po chodníku a on ju zbadal a začal náročky narážať do chodníka ako že jej s tým cieľom prejavoval lásku a sympatie no až tak vyvrcholilo že vyletel na chodník a zabil ju bola na nepoznanie des to bolo toho všetky noviny aj v TV vtedy ja by mu dala nie basu ale štranok zub za zub oko za oko ja by ho zničila ako on ju.

jazdiť po 25 rokov

Ten si odsedel pár rokov väzenia no ja by mu dala doživotie nebola by som milostná . Ja som aj moja mama za trest smrti som znechutená že na Slovensku bol zrušení pred rokmi dnes si môže každý odsedieť zopár rokov a potom si behá po slobode hnus. Nechápem ako rozmýšľajú tí čo to tu ako riadia ako opice v ZOO mali by od základov prerobiť ústavu aj zákon lebo tu je to katastrofálnom stave to tu nemá obdobu to hovorí aj môj známy aj kamoška. Aj keď chodím do parku v našej dedine lietajú tam na bicykloch ako nenormálny pokiaľ sa nič vážne nestane. Už som takmer na konci ešte zopár riadkov a pôjdem relaxačné cvičenie.