Prepravky na ovocie a zeleninu https://www.schoellerallibert.com/sk/novinky/prepravky%20na%20ovocie%20a%20zeleninu sú jednou z najdôležitejších súčastí podnikania v poľnohospodárstve. Tieto prepravky musia spĺňať niekoľko kritérií aby bol prevoz týchto potravín sto percentne bezpečný a úspešne dopravený do supermarketov. Z našich produktov si podľa vlastného uváženia môžete vybrať prepravky podľa veľkostí, ktorá Vám najviac vyhovuje a tak si zabezpečiť všetko potrebné pre prevoz ovocia a zeleniny. Naše prepravky spĺňajú všetky požiadavky a normy, ktoré majú a tak Vám odpadne jedna z množstva starostí, ktoré treba vyriešiť pri prevoze týchto surovín. My sme za Vás toto všetko vyriešili, preto po kúpe môžete tieto prepravky ihneď začať naplno využívať.

bedničky

Plastové prepravky od nás sú časovo využiteľné na niekoľko rokov, špeciálny plast, z ktorého sú vyrábané Vám zabezpečí nie len bezpečnosť pri prevoze ale Vám aj bude šetriť peniaze na nákladoch, ktoré sú s prevozom spojené. Výhod je tu z týchto dôvodov niekoľko, čo láka mnohých podnikateľov v poľnohospodárskom priemysle už pár rokov. Efektívna práca nepozná hraníc a práve naše prepravky vedia s efektivitou výrazným spôsobom pomôcť. Aj napriek vysokej nosnosti sú tieto prepravky veľmi jednoduché na manipuláciu, ušetríte týmto spôsobom aj čas a energiu čo sa odzrkadlí výrazne na výsledkoch už po prvom mesiaci.

sklad

Potraviny navyše aj po dlhej ceste ostanú v požadovanej kvalite, nepoužiteľné a poškodené kusy sa výrazným spôsobom eliminujú. V našej ponuke nájdete všetko potrebné už od prepraviek na ovocie a zeleninu až po plastové palety, ktoré môžete využívať pri skladovaní týchto potravín. Ceny sú nastavené tak, aby ste neplatili zbytočne veľa za daný produkt. Investície do týchto produktov sú preto cenovo dostupné pre každého, kto je ochotný zlepšiť chod svojej firmy na maximum. Našu ponuku môžete využiť kedykoľvek a nakupovať bez limitov.