Odborná pomoc pri príprave svadobných povinností sa vždy zíde a platí to aj pre svadobné pozvánky vrátane doplnkového sortimentu ako sú napríklad etikety na víno, výslužky, menovky alebo svadobné obálky.

Váš prvotný návrh, predstavu môžete skonzultovať s profesionálmi zo služby svadobné oznámenia https://www.graphicsoul.sk/svadobne-oznamenia/, ktorá Vám pomôže s výberom textu, grafikou, farebnou úpravou, veľkosťou pozvánky a typom papiera.

Vaše svadobné oznámenie sa tak stane zároveň aj Vašou vizitkou, vyjadrí Vašu úctu k pozvaným hosťom a veľa im napovie o Vašom chystanom zväzku a o Vás samotných.

wedding-invitations-3392698_640

Na výber máte už predtlačené motívy so svadobným textom a hotovou grafikou, vyberať si môžete z množstva pozvánok. Takisto si vyberiete typ papiera – či už obojstranne lesklý, matný, perleťový, snehovo biely alebo so štruktúrou tkaného plátna. Rozmery si zvolíte klasické 14,5 x10,0 cm alebo si vyberiete svoj vlastný rozmer. K svadobnému oznámeniu máte možnosť vkusne si zladiť obálky, menovky, etikety a iné svadobné drobnosti.

Pre páry milujúce avantgardu, originalitu a zmysel pre humor je možnosť voľby svadobného oznámenia vo forme karikatúry. Jedná sa o typ oznámenia, ktoré skutočne napovie o Vašej vyspelosti, spoločnom zmysle pre humor, o nadsádzke a zodpovednosti zároveň. Vaše fotografie hodnoverne nahradia kreslené cartoon postavičky a milo a vkusne dajú oznámeniu punc originality. Takéto svadobné oznámenie získava popularitu nielen v zahraničí, ale postupne sa udomácňuje aj u nás.

boy-2362970_640

Akýkoľvek vybraný alebo zvolený typ oznámenia prejde najprv Vaším schválením, až potom sa začína tlač oznámení, všetky Vaše pripomienky budú zodpovedne zohľadnené, môžete sa spoľahnúť.

V ponuke nájdete aj luxusné svadobné oznámenia so zlatými alebo striebornými prvkami, rovnako ako konzervatívne, tradičné, vintage, moderné alebo aj folklórne.

Najkrajšie a najoriginálnejšie sú vždy vlastné nápady, spoločné fotky, úryvky z básni alebo refrény spoločných obľúbených skladieb. Ich vhodnú grafiku, umiestnenie, farebné stvárnenie a celkovú realizáciu nechajte na odborníkov, výsledok Vás poteší a milo prekvapí všetkých.