Prečo by ste mali vyskúšať tantrickú masáž v Bratislave Magictantra.sk? V prvom rade je to masáž vhodná pre všetkých, ktorí túžia po uvoľnení a vzrušení, chcú skúsiť niečo nové, posunúť svoje hranice či otvoriť sa novým zážitkom. Občas sa ešte stále stretávame s mylnou domnienkou, že ide o erotické služby. Tantra je v skutočnosti staroveké liečivé umenie, ktoré pracuje s našou sexuálnou energiou tak, aby sme sa vedeli viac otvoriť a nachádzať v sebe kundalíni. Čo to vlastne je? Ide o mýtickú energiu nachádzajúcu sa na spodnej časti chrbtice, ktorej prebudenie súvisí s hojením tela aj duše.

telo na telo

Nejde teda len o telesný zážitok, aj keď blahodarne pôsobí na naše zmysly, ale rovnako pozitívne pôsobí aj na našu dušu a umožňuje odkryť energetické pole tela. O tejto energii sa tiež hovorí, že zmierňuje psychickú a fyzickú bolesť. Je skutočne pravda, že tantrické masáže sú priam zázrakom v boji proti každodennému stresu, zhonu, úzkostiam a negatívnym pocitom, ktorým musíme dennodenne čeliť. Na súčasného človeka sú kladené nesmierne nároky a požiadavky v osobnom aj pracovnom živote, nehovoriac o intímnom. A práve tantrická masáž vrátane masáže lingamu (intímnych partií) preukázateľne zlepšuje libido a pomáha vyplavovať sexuálnu energiu. Ak chcete skúsiť toto magické umenie, náš masážny salón je vhodný z viacerých dôvodov. Nechávame si záležať na útulnom, príjemnom a atraktívnom prostredí, v ktorom nechýba podmanivá vôňa a relaxačná hudba.

telo na telo

Náš salón pôsobí luxusne a elegantne. Ďalšou mimoriadne dôležitou záležitosťou sú masérky – vždy ochotné, príťažlivé, ale aj vyškolené odborníčky, ktoré vedia, ako vás správne nasmerovať a zaujať. Môžete si vybrať masáž, pri ktorej budete iniciatívnejší alebo prenechať všetko na ne – ale očakávajte all inclusive a individuálny prístup. Samozrejme, najväčším lákadlom je pestrá ponuka senzuálnych masáží, v ktorých nechýba masáž telo na telo, nuru masáž so špeciálnym nuru gélom, masáž lingamu ako intímnych partií či masáž pre ženy (Tantra deLuxe) alebo pre páry (Couple tantra). Výber je na vás podľa osobných preferencií a momentálnej nálady. Potešia aj “drobnosti” ako zľava po pravidelných návštevách, milý darček, spoločná sprcha či oddych po masáži, aby vaše telo nabralo silu. To všetko a mnohé iné nájdete v Tantra Diamond Bratislava. Veríme, že vás naša ponuka osloví – dostupné informácie.