Aj vďaka móde sa môžeme vyhnúť slnečným lúčom. Pomôže nám v tom vhodne zvolenie ochrany našej hlavy. Oblečenie charakterizuje človeka. To, ako sa obliekame, vyjadruje postoj k nášmu životu a k tomu, akým sme človekom. Radi si obliekate rôzne kúsky z vášho šatníka? Možno je na čase urobiť jarné upratovanie vašej skrine a zakúpiť si nové kúsky oblečenia. Máte dosť svojich starých kúskov oblečenia a radi by ste ich zmenili? Nebaví vás stále nosiť tie isté tričká a nohavice, ktoré ste nosievali už minimálne päť rokov? Chcete zmenu v obliekaní? V prvom rade by ste si mali vo vašej šatníkovej skrini urobiť poriadok.

pekné letné oblečenie

Vytrieďte nepotrebné oblečenie, alebo kúsky, ktoré ste nemali oblečené už tri roky. Je vám ľúto ich len tak vyhodiť do smetného koša? Môžete nepotrebné oblečenie aj darovať niekomu blízkemu alebo na charitu. Bežne takto mnoho ľudí likviduje svoje oblečenie. Ak si kúpite nejaký pekný nový kúsok, vždy odoberte z vašej skrine aspoň niečo, aby ste ju nemali preplnenú zbytočnými nepotrebnými kúskami oblečenia. Aby ste pred skriňou nestáli každé ráno aj hodinu, urobte si v skrini systém. Môžete si nejaké veci poskladať na kôpky, iné môžete zavesiť na vešiak. Budete presne vedieť, čo sa kde nachádza. Ľahšie sa vám dané kúsky budú kombinovať s iným oblečením.

módny doplnok

Čo by ste mali vytriediť zo svojho šatníka? Ak ste nejakú vec nemali oblečenú aspoň päť rokov, dajte ju bokom. Tričká, ktoré si myslíte, že sa však zídu, určite neodkladajte a nenechávajte vo vašej skrini. Zbytočne si zaberáte priestor pre krajšie a novšie oblečenie. Ak máte jedny topánky, ktoré nosíte po celý rok, tiež by sa ich trebalo zbaviť a zakúpte si radšej nejaké nové, ktoré už nebudú zničené. Možno máte vo vašej skrini milión svetrov, mikín alebo iných kúskov na prehodenie cez chladné dni. Na vašom mieste by som naozaj pouvažovala, či sa vám oplatí ich až toľko mať. Možno z nich nosíte tak dve až tri. Ostatné kľudne vyraďte. Uvoľní sa vám tak veľa miesta a navyše si môžete dopriať niečo nové z obchodu s oblečením. Vyberte sa do najbližšieho obchodu s oblečením a zakúpte si nejaké nové pekné kúsky, ktoré váš šatník rozjasní.