Zábradlie je najmä bezpečnostný prvok v interiéri či exteriéri. V domácnostiach máme schodiská na druhé poschodie a bez zábradlia si ani nevieme predstaviť po schodisku chodiť. A už vôbec by sme na vysoké schodisko bez zábradlia nepustili deti. Zábradlie spĺňa naozaj dôležitú funkciu a preto je výber materiálu, ale aj samotná výroba a montáž nesmierne dôležitá. Mať doma kvalitné zábradlie by malo byť pre každého samozrejmosťou. Ak máte v interiéri schodisko, môžete vykúzliť aj zaujímavú domácnosť. Typy na moderné luxusné schodiská, ktoré zmenia celkový vzhľad nehnuteľnosti nájdete všade na internete.

nerezové zábradlie

V prvom rade vás určite zaujíma, aký materiál je na zábradlie najlepší. Každý si samozrejme vyberá podľa svojich preferencií a vkusu, ale ak hľadáte odolný, stály a pevný materiál určite natrafíte na nerez. Nerezové zábradlia ovládli nehnuteľnosti. Zábradlie z antikoru sú obľúbené ako na drahých nehnuteľnostiach, tak aj na bežných domoch. Nerezové zábradlie je cenovo dostupné naj pre nižšiu triedu.

Nadštandard v podobe skla

Pokiaľ hľadáte ešte modernejšiu variantu, niektorí ľudia kombinujú nerezové zábradlie so sklom. Konštrukciu z nerezu si môžete zvoliť podľa vlastných predstáv a doplníte ju sklenenou výplňou. Kombinácia skla s nerezom je vhodná ako na schodisko do interiéru, tak aj na exteriérové zábradlie.

nerezové zábradlie

Exteriérové zábradlie

Pri exteriérovom zábradlí bývajú niektoré materiály menej kvalitné, vzhľadom na podmienky, ktoré sa počas roku u nás striedajú. Zábradlie na balkónoch či terasách a najmä na nekrytých balkónoch je vystavené aj podmienkam, ktoré klasické drevené zábradlie môžu zmeniť. Sneh, dážď, ale aj slnko zmenia drevo vo farbe aj štruktúre. To sa ale s nerezom nestane. Zaujíma vás cena moderného nerezového zábradlia? Navštívte internetovú stránku lmmont.sk ešte dnes.