Bezpečnosť pre váš byt alebo dom? Neviete ako vybrať dobrý kamerový systém? Aké zabezpečenie domu si vybrať? Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý by vám pomohol pri rozhodovaní o ochrane vášho majetku? Bezpečnosť vášho domova riešiť jednoduchým zamknutím dverí a okien nestačí. Ak vás napadne nejaký spôsob, ako sa dostať do vášho domu, buďte si istí tým, že to napadne aj zlodejov. Ako teda na to? Ako ochrániť svoj domov ? Akumulátorové a dokonca aj elektricky ovládané zvukové alarmy zlodeji ľahko zdolajú. Vyberajte si preto zariadenia najvyššej kvality, na trhu je ich dosť. Napríklad od firmy LAJAN SECURE. táto firma má v ponuke profesionálne a spoľahlivé produkty, a to značky – Hikvision. Hikvision je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kamerových systémov na svete! a môžete si vybrať medzi hybridnými DVR, NVR, samostatnými DVR, IP kamerami a analógovými kamerami.

kamerový systém Hikvision vysokej kvality

Nech sa páči, výber je naozaj pestrý spomedzi produktov značky Hikvision. Pomocou umelej inteligencie vyvinutej v Hikvision spoločnosti, systém dokáže rozpoznávať tváre, automobily a iné pohyblivé objekty, a pomocou technológii ColorVU a DarkFighterX uvidíte aj v nízkom svetle kvalitný obraz, pomocou termokamery systém dokáže zviditeľniť neviditeľné tepelné žiarenie vo forme tepelných zón. Firma LAJAN SECURE poskytuje tiež ALARMY, dokonca za rozumnú cenu a v slušnej kvalite. Jedná sa o inteligentný systém JABLOTRON 100*. Jeho multifunkčné využitie vás celkom iste ochráni pred zlodejmi, požiarmi, záplavou, ale aj únikom plynu. _Stačí si len správne vybrať a firma LAJANSECURE vám s tým určite rada pomôže. Vždy ochotní pracovníci vás radi oboznámia s postupom ich práce po vopred dohodnutej obhliadke a na požiadanie vám vypracujú cenovú ponuku.

Kvalitný kamerový systém

Ak patríte medzi ľudí, ktorí preferujú pri výbere svojich vchodových dverí sklo a sklenenú výplň, potom určite nezabudnite aj na adekvátne zabezpečenie takýchto vchodových dverí, pretože pre zlodeja je to celkom jednoduchá záležitosť prekonať sklenenú výplň týchto dverí a dostať sa dnu bez väčších problémov. Preto je ochrana vášho majetku pri výbere takýchto vchodových dverí oveľa vyššia ako pri dverách bez sklenené výplne. Práve na toto sa zameriava firma LAJANSECURE, aby ochránila váš majetok s produktami najvyššej kvality pri monitorovania vášho súkromia. Dizajn takýchto dverí je síce nadčasový, jednoduchý a vkusný, avšak netreba zabúdať na bezpečnosť. Ak sa rozhodnete pre firmu LAJANSECURITY, budete v rukách odborníka slovom aj písmom, pretože majiteľ tejto firmy má nielen dlhoročnú prax v odbore elektro a zabezpečovacej techniky, ale má aj skúsenosti zo služby u polície, kde väčšinu času pôsobil ako technik a staral sa o kamerové systémy a okrem iného mal na starosti zabezpečenie objektov.