Krtkovanie vysokotlakovým spôsobom Vám rýchlo a efektívne pomôže s upchatým potrubím, ktoré vie spôsobiť množstvo problémov. Elektromechanickým čistením sa taktiež dokážete rýchlo zbaviť tohto problému. Avšak tieto spôsoby majú medzi sebou niekoľko odlišností. Jednou z tých najvýraznejších odlišností je, že elektromechanickým čistením sa čistia prevažne menšie priestory a menšie trubky, do ktorých sa tak jednoducho nedá dostať. Nie všetky kanalizačné priestory sú tak jednoducho sprístupnené a aj z tohto dôvodu využívame najmodernejšie technológie, ako je napríklad, aj spomínané elektromechanické čistenie. Upchaté potrubie môže veľmi rýchlo spôsobiť kopu problémov, z ktorých sa svojpomocne len málo kedy dokážeme dostať a najmä sa ich zbaviť a sami vyriešiť.

upchaté potrubie

Aj z tohto dôvodu sú tu služby krtkovania, ktoré všetkým svojim klientom ponúkajú ozajstnú spoľahlivosť, na ktorú sa môžu spoľahnúť. Množstvo ľudí častokrát čaká, že sa upchaté trubky v umývadle uvoľnia len za pomoci používania čistiacich prostriedkov či prostriedkov určených na pravidelné prečisťovanie kuchynských drezov. Aj na základe týchto myšlienok a činov sa veľa z nás dostáva do situácie kedy nám prestane drez či umývadlo pretekať úplne a v horších prípadoch sa špinavá voda môže na základe spôsobeného tlaku aj vracať smerom hore. V týchto prípadoch nastáva vo väčšine situácii znehodnotenie a poškodenie nábytku, čo nepoteší skutočne vôbec nikoho.

čistenie

Pravidelným sledovaním stavu nášho odtoku, dodržiavania určitých vecí, ako je napríklad nevylievať mastné a veľké kusy jedla do drezov či iných umývadiel a pravidelným prečistením môžeme v prípade upchatia reagovať okamžite a predísť tak horšiemu scenáru. Naše krtkovanie môže v zlých situáciách, kedy si sami neviete dať rady pomôcť výrazným spôsobom. Či už sa rozhodnete pre preventívne čistenie alebo potrebujete naliehavo vyčistiť Vaše potrubie, tak na našom telefónnom čísle nás zastihnete nonstop. Nebojte sa nás kontaktovať nech už ste odkiaľkoľvek, naša pôsobnosť je naozaj široká a dostavíme sa za Vami takmer do každého mesta na Slovensku. Snažíme sa, čo najlepšie a najrýchlejšie pomáhať našim klientom, ktorí nás požiadali o pomoc.