V obchodných prevádzkach alebo v eshopoch, ktoré sa venujú predaju darčekových a reklamných predmetov, môžete nájsť zástery s potlačou inšpiráciu na pozornosť, ktorou si uctíte svojich obchodných partnerov alebo zamestnancov. Tradične si prvé miesto vybojovali perá, hrnčeky alebo uteráky či notesy, k nim sa však pridali aj reklamné zástery s firemnou alebo inou potlačou.

K štýlovej kuchyni patria aj štýlové doplnky

Pri návšteve obchodu s reklamnými predmetmi sa mnohí z nás nestačia čudovať, koľko rozličných verzií darčekov pre klientov, obchodných partnerov či zamestnancov existuje. Klasika v podobe šálok, hrnčekov či pier je samozrejmosť, no časom k nim pribudlo množstvo iných, zaujímavých a originálnych produktov. Jedným z nich sa môže stať aj kuchynská zástera, ktorá sa v domácnosti určite stane zaujímavým doplnkom.

Reklamná zástera poteší nielen gurmánov či milovníkov kulinárstva, ale všetkých obdarovaných. Ak bude ozdobená firemným logom alebo inou humornou potlačou, radosť bude dvojnásobná. Varenie a všetky prípravy potravy budú s touto zásterou okolo pása určite oveľa veselšie, odev zostane čistý a jedlo bude chutné. Zástery určené na reklamný predaj nemusia mať nevyhnutne potlač, môžu byť iba http://www.heros.cz/kontakt/iba-s-r-o/ jednofarebné, ale v pekných odtieňoch, prípadne ich kombináciách.

Domáce práce v ochrannej zástere

Výber nemusí byť jednoduchý, keďže sortiment je široký, ale ochotný personál vám vždy pomôže a poradí. Spomedzi mnohých produktov ponúkajú zásteru z netkanej textílie (80 g/m²) s 1 predným vreckom a s nastaviteľným popruhom, s rozmerom zástery 490 x 685 mm a vrecka 230 x 175 mm. Inou alternatívou je zástera zo 100% bavlny s jemnou štruktúrou, v pekných farbách a farebnými detailmi. Na zástere je našitá jedna predná kapsa a má zaväzovanie, ktoré je možné upraviť podľa potreby. Rozmer zástery je 600 x 900 mm a vrecka 250 x 200 mm. S príchodom zimy sa približujú aj vianočné sviatky, a to je skvelá príležitosť dať svojim partnerom či zamestnancom najavo vďaku za ich prácu a vyjadriť nádej na ďalšiu spoluprácu aj takouto formou, darčekom.